wtorek, 27 lutego 2024

PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ (28.02.2024)

 

Zgodnie z prognozami, we wtorek zrobiło się wyjątkowo ciepło. W Tarnowie odnotowano 19,1 st. C, co było najwyższą wartością w Polsce. Co ciekawe, znacznie chłodniej było w Hiszpanii, gdzie w wielu miejscach temperatura nie przekraczała 10-11 st. C. To tyle tytułem wstępu, teraz przejdźmy do prognozy na środę.

NOC

W nocy przewaga zachmurzenia dużego, z którego gdzieniegdzie może spaść słaby deszcz. Temperatura nie spadnie poniżej 5-8 st. C. Wiatr słaby, południowy.

ŚRODA

W środę nie zabraknie rozpogodzeń, ale będą też chmury z których padał będzie przelotny deszcz. Lokalnie możliwe są również słabe, rozproszone burze. Nadal bardzo ciepło, choć już nie aż tak jak we wtorek. Temperatura sięgnie maksymalnie ok. 13-17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zmienny.

W czwartek odrobinę chłodniej, a po ustąpieniu porannych mgieł powinno być dość pogodnie. W piątek tylko punktowo może słabo pokropić, a temperatura znów zbliży się do 20 st. C.  

                                                         ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA STRONY

   Wszelkie prawa do wykresów i opisów są własnością właściciela bloga - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bez zgody administratora to naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz