środa, 26 kwietnia 2023

PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK (27.04.2023)

 


Tegoroczna wiosna nie chce na razie rozwinąć skrzydeł. Chociaż niebawem rozpocznie się maj, to temperatury w niczym tego nie przypominają. W środę notowaliśmy zaledwie ok 9-10°C, ale najzimniejszym miastem w Polsce było Zakopane, gdzie zanotowano 4.7°C. Sprawdźmy, czy czwartek przyniesie jakiś przełom w pogodzie?

NOC

W nocy pogodnie, ale zimno. Temperatura spadnie do ok. -2/0°C, a w kotlinach górskich nawet do ok. -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

CZWARTEK

Czwartek przyniesie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Miejscami wystąpią przelotne opady deszczu a na Pogórzu również deszczu ze śniegiem, śniegu i krupy śnieżnej. To będzie kolejny zimny dzień z temperaturą z zakresu ok. 6/10°C. Wiatr północno zachodni, słaby i umiarkowany.

Kolejne dwa dni cieplejsze, ale w sobotę pojawi się sporo opadów deszczu. Szczegóły prognozy na cały weekend majowy postaram się Wam przedstawić w piątek.

                                               ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA STRONY.

 Wszelkie prawa do wykresów i opisów są własnością właściciela bloga - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bez zgody administratora to naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz