piątek, 28 kwietnia 2023

PROGNOZA POGODY NA WEEKEND (29-30.04.2023)

 


Po kilku chłodniejszych dniach w piątek temperatura poszła w górę i w Nowym Sączu wzrosła do 17°C, przy pogodnym niebie. Z zachodu nadciąga już jednak front atmosferyczny, który popsuje nam pogodę. Zapraszam na szczegóły.

SOBOTA

Sobota przyniesie przewagę zachmurzenia dużego ale z pojawiającymi się przejaśnieniami. Ponadto możliwe są przelotne opady deszczu i lokalne burze, jednak nie powinny to być zjawiska gwałtowne. Temperatura wzrośnie do ok. 13-15 st. C. Wiatr powieje z kierunków południowych, nieco mocniej okresami w Karpatach.

NIEDZIELA

W niedzielę początkowo dużo chmur i przelotnych opadów deszczu, których najwięcej będzie na Pogórzu. W miarę upływu dnia pogoda zacznie jednak się poprawiać a opady zanikać. Temperatura najniższa w obszarach podgórskich, gdzie nie będzie więcej niż 9-10°C, w pozostałej części regionu odnotujemy ok. 13-15°C. Wiatr zmieni kierunek na północno zachodni i powieje umiarkowanie i dość mocno.

Prognozę na dalszą część majówki jak i na cały nadchodzący tydzień przedstawię w niedzielę.

                                        ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA STRONY.

 Wszelkie prawa do wykresów i opisów są własnością właściciela bloga - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bez zgody administratora to naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz