poniedziałek, 3 kwietnia 2023

PROGNOZA POGODY NA WTOREK (04.04.2023)

 


Zgodnie z przewidywaniami, nowy tydzień rozpoczął się bardzo niskimi temperaturami. Dziś w Zakopanem notowano jedynie -2.2°C, ale nigdzie w naszym regionie termometry nie wskazały więcej niż 4°C. Również wtorek nie przyniesie ocieplenia. A co konkretnie nas czeka? Sprawdźmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na Pogórzu możliwe są niewielkie opady śniegu. Temperatura obniży się do ok. -6/-3°C, nieco chłodniej lokalnie w kotlinach górskich. Wiatr słaby i umiarkowany, północny.

WTOREK

Jutro sporo chmur, ale możliwe są też przejaśnienia. Na ogół nie powinno padać, choć lokalnie w górach może delikatnie poprószyć. Nadal bardzo zimno. Na Pogórzu odnotujemy nie więcej niż -2/0°C, poza tym ok. 1/3°C. Wiatr powieje z północy, umiarkowanie i dość mocno, zwiększając odczucie chłodu.

Uwaga! W nocy z wtorku/środę w rejonach podgórskich, szczególnie w kotlinach możliwe są spadki temperatury do ok. -10/-12°C. W ciągu dnia w środę spore zachmurzenie, ale na ogół bez opadów i nadal bardzo zimno. W czwartek również nie ma szans na większe ocieplenie, a dodatkowo po południu i wieczorem ze wschodu nasunie się strefa dość intensywnych opadów śniegu.

                                           ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA STRONY.

 Wszelkie prawa do wykresów i opisów są własnością właściciela bloga - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bez zgody administratora to naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz