środa, 27 marca 2024

PROGNOZA POGODY NA CZWARTEK (28.03.2024)

 

Zgodnie z przewidywaniami w środę zrobiło się bardzo ciepło. W Krakowie temperatura wzrosła do 19 st. C, ale najcieplejszym miastem w Polsce był Wrocław, gdzie zmierzono 20,4 st. C. Czwartek przyniesie zmiany, ale będzie to tylko chwilowe pogorszenie pogody. Zapraszam na szczegóły.

NOC

W nocy chmur zacznie stopniowo przybywać i nad ranem miejscami spadnie przelotny deszcz, szczególnie w Karpatach. Bardzo ciepło. Temperatura nie spadnie poniżej 8-12 st. C. Wiatr południowy, umiarkowany i dość silny. W górach halny.

CZWARTEK

W czwartek przewaga zachmurzenia dużego, ale z szansą na większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Ponadto możliwe są przelotne opady deszczu. Termometry wskażą ok. 12-13 st. C u podnóża gór i ok. 15-17 st. C w głębi regionu. Uwaga na silny południowo-zachodni wiatr, szczególnie w rejonach podgórskich, gdzie może sięgnąć w porywach 65-75 km na godz.

W nocy z czwartku/piątek przez nasz region przejdzie strefa dość silnych opadów deszczu. W piątek i w sobotę pogodnie i bardzo ciepło. W górach nadal silny halny.

                                                         ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA STRONY

   Wszelkie prawa do wykresów i opisów są własnością właściciela bloga - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bez zgody administratora to naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz