wtorek, 26 marca 2024

PROGNOZA POGODY NA ŚRODĘ (27.03.2024)

 

Wtorek był słonecznym i ciepłym dniem. W Krakowie termometry wskazały ok. 15 st. C. Zanim przejdę do prognozy na środę, przekażę najnowsze wieści odnośnie Wielkanocy. Jest już pewne, że będą to jedne z najcieplejszych świąt w historii prowadzenia pomiarów. Co więcej, możliwe jest pobicie absolutnego rekordu ciepła dla marca, który wynosi 25,6 st. C i utrzymuje się od 1974 r. Teraz przejdźmy do szczegółów prognozy na środę.

NOC

 W nocy pogodnie i bez opadów. Temperatura nie spadnie poniżej 5-8 st. C, jedynie w kotlinach górskich może być nieco chłodniej. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, tylko w górach dość silny.

ŚRODA

W środę pogodnie i bez opadów z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. Bardzo ciepło. Słupki rtęci wskażą ok. 15-19 st. C. Wiatr południowy, umiarkowany i dość silny. W górach halny.

W czwartek więcej chmur i miejscami przelotny deszcz. Od piątku słonecznie i coraz cieplej. W górach coraz silniejszy halny.

                                                    ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA STRONY

   Wszelkie prawa do wykresów i opisów są własnością właściciela bloga - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części bez zgody administratora to naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz